Tepelné izolace střech


Tepelné izolace střech provádíme ze systému Pur izolací (ISOTEC PAMA) pro nadkrokevní izolace. Ze systémů ( Knauf ,Isover ……….. ) provádíme mezikrokevní izolace.

Nadkrokevní izolace, nejlepší systém pro tepelnou izolaci

Ještě jste nepoložili krytinu? Rozhodněte se správně a nejdřív zateplete Vaší střechu - nadkrokevní izolací.

Rozhodnutí můžete učinit pouze v okamžiku, když ještě máte možnost výběru. Abyste měli možnost výběru, je tu nadkrokevní způsob izolace střech. Nadkrokevní systém Steinothan není alternativa, ale řešení a odpověď na vzrůstající ceny energií, zvyšující se nároky na tepelnou ochranu budov a investicí do budoucnosti.


Správná volba typu tepelné izolace střechy je důležitá...

Asi nikdo z nás nepředpokládá, že cena energie bude v budoucnosti klesat, proto je důležitá správná volba způsobu a typu tepelné izolace. Pro správnou volbu tepelné izolace střechy je důležité se ptát dodavatele, jak izolace izoluje. To vám řekne součinitel tepelné vodivosti, tzv. lambda (uváděna v jednotkách W/m*K). Číslo, které Vám porovná izolační schopnosti různých typů izolace bez závislosti na tloušťce izolace. Lze tedy říci, čím je toto číslo nižší, tím více izolace izoluje, a tím je možné použít menší tloušťku izolace pro dosažení stejných izolačních vlastností.

Pro názornost si prohlédněte porovnání izolačních vlastností minerální vaty (MW), extrudovaného polystyrenu (EPS) a polyuretanové izolace (PUR/PIR). PUR/PIR izolace mají lambdu 0,024 W/m*K a je tedy z grafu patrné, že při tloušťce 100mm izolují jako 160mm EPS nebo dokonce 240mm MW.


Tepelná izolace střech, 100% bez tepelných mostů...

Pokud se ve skladbě střechy nacházejí místa, kde je méně izolace, pak toto místo méně izoluje. Tento závažný problém má své pojmenování, tepelný most. Tedy místo, kde teplo střechou uniká rychleji respektive snadněji (viz. obrázek).

Naprosto nejzásadnějším tepelným mostem ve střešní konstrukci je samotná konstrukce krovu, protože obsahuje vysoký % podíl vlhkosti, a ta jak je známo usnadňuje únik tepla. Ne nadarmo jsou principy izolace nízkoenergetických, pasivních či nulových domů založeny především na rovnoměrnosti izolačních schopností v co největších plochách.


Nadkrokevní izolace - standard budoucnosti tepelné izolace střech

Standard izolačních vlastností je definován platnou normou, kde jsou uvedeny požadované a doporučené hodnoty.

Naše společnost se řídí vizí, že nadstandard je standardem budoucnosti, kterým je nadkrokevní izolace.


Terasy, montáž a stavba terasy z wpc | Dodavatelé WPC terasy | Fotogalerie terasy Hodice Fotogalerie terasy Třemošnice 1 | Fotogalerie terasy Třemošnice 2 | Fotogalerie terasy Vídeň


Webové stránky vytvořila Výroba webových stránek, výroba www stránek
Pro fulltextové vyhledávání je prováděna Optimalizace webových stránek pro vyhledávače


Kožené sedací soupravy | Pasivní domy | Výroba a tisk vizitek | Ploty | Helcel nábytek
Široký výběr potřeb pro kutily a stavebníky na schudky.cz | Eurookna | Plastová okna
Palety EUR, EUROpalety, výroba, prodej palet | Sauny, prodej saun, výroba - Sauny Hejdánek
Přívěsné vozíky za auto