Sádrokartonové desky, stropy, příčky, profily, sádrokartonové podhledy


Sádrokartonové systémy

Sádrokartonové systémy jsou určeny pro montáž lehkých sádrokartonových příček, sádrokartonových podhledů v již obývaných místnostech, sádrokartonové stropy + zateplení = úspora vytápění. Při nové výstavbě se ze sádrokartonu zhotoví celé podkrovní sádrokartonové stavby, sádrokartonové šikminy, předsazené obvodové sádrokartonové stěny, dělící příčky i instalační pro vytvoření sociálních zařízení i koupelen.

Sádrokarton lze uplatnit při rekonstrukci starých bytů i novostaveb, hotelů, úřadů, škol, nemocnic popřípadě i historických staveb.

Všechny možné sádrokartonové systémy lze zhotovit i jako protipožární od 15 – do 90 min. požární odolnosti.

Jsme certifikovaná firma na montáž protipožárních sádrokartonových systémů Knauf viz. certifikace firem Knauf.


Sádrokartonové desky

Sádrokartonová deska se skládá ze sádrového jádra obalená speciálním papírem podle typu sádrokartonové desky, obyčejné (GKB), protipožární (GKF ), impregnované (GKB-I ) a speciální požárně impregnované sádrokartonové desky (GKF-I ). Sádrokartonové desky se vyrábí v sílách 6mm, 9 mm, 12,5mm, 15mm a 18 mm.

Sádrokartonové stropy

Sádrokartonové stropy mohou být různého provedení D 111, D 112, D 113, D 115, protihlukové sádrokartonové stropy, dekorační, protipožární a impregnované sádrokartonové stropy.

Sádrokartonové příčky

Sádrokartonové příčky umožňují snadným způsobem rozdělit větší místnosti na menší, a to podle potřeb a použití investora od obyčejných sádrokartonových příček, instalační příčky, mezibytové, instalační šachty v různých šířkách jednoduše opláštěných po dvou i třívrstvých opláštěných konstrukcí sádrokartonových příček.

Sádrokartonové profily

Sádrokartonové profily jsou výrobky z pozinkovaného plechu zpracovaného na lince do požadovaného tvaru a délky. Sádrokartonové profily se vyrábí v několika sílách.

Sádrokartonové podhledy

Sádrokartonové podhledy mohou být jednak jako snížení stávávajících stropu, a to z důvodu zateplení. Sádrokartonové podhledy slouží např. k provedení dodatečných instalací, klimatizace atd.


Terasy, montáž a stavba terasy z wpc | Dodavatelé WPC terasy | Fotogalerie terasy Hodice Fotogalerie terasy Třemošnice 1 | Fotogalerie terasy Třemošnice 2 | Fotogalerie terasy Vídeň


Webové stránky vytvořila Výroba webových stránek, výroba www stránek
Pro fulltextové vyhledávání je prováděna Optimalizace webových stránek pro vyhledávače


Kožené sedací soupravy | Pasivní domy | Výroba a tisk vizitek | Ploty | Helcel nábytek
Široký výběr potřeb pro kutily a stavebníky na schudky.cz | Eurookna | Plastová okna
Palety EUR, EUROpalety, výroba, prodej palet | Sauny, prodej saun, výroba - Sauny Hejdánek
Přívěsné vozíky za auto